Putování za světýlky

17. 10. 2023

PUTOVÁNÍ ZA SVĚTÝLKY, ANEB HLEDÁME OSOBNOSTI, KTERÉ VEDLY NAŠI ŠKOLU

Milí rodiče,

ve čtvrtek 2. listopadu 2023 plánujeme společnou akci pro rodiče s dětmi Putování za světýlky, aneb hledáme osobnosti, které vedly naši školu.

Na trasu se vydejte v halloweenských kostýmech a s lampionem či jiným světýlkem.

Na webových stránkách školy najdete ke stažení putovní kartu a mapu. Mapu si doma pečlivě prostudujte a spolu s putovní kartou vytiskněte. Pokud si kartu a mapu namůžete vytisknout, bude k vyzvednutí od 17 hodin před 1. stupněm ZŠ Česká.

Trasu a pořadí stanovišť si poutníci určí sami. Úkolem je najít všechna světýlka a získat razítka do putovní karty. Po předložení vyplněné putovní karty dostanete v cíli odměnu.

Světýlka na trase pro vás budou svítit od 17 do 18:40 hodin, v cíli nás nejdete do 19:00 hodin.

Dobrovolné vstupné můžete věnovat do kasičky na cílovém stanovišti.

Moc se těšíme na vaši účast a krásné, originální kostýmy.

Team ZŠ Česká J

V případě nepříznivého počasí a nutnosti přeložení akce vás budeme informovat na webových stránkách školy.

MAPA TRASY KE STAŽENÍ: ZDE

KARTA úkoly: ZDE