3.A - Dopoledne s Halloweenem

13. 11. 2023

Škola jen pro odvážné

2.11. se naše škola proměnila. Místo dětí se ráno ve třídách objevili kostlivci, čarodějové a čarodějky, dýně, mumie, strašidla, .... Vstup měli povolen i pavouci, hadi, myši, kočky a další zvířectvo. Zkrátka někdo by se mohl i bát. Všichni se ale dostavili se skvělou náladou a náležitě zkrášleni a upraveni.    Místo vyučovacích hodin nás čekalo luštění, při kterém ale všichni museli dokázat, že se neztratí ve škole, najdou stanoviště a v nich předvedou své soustředění, bystrou mysl, dobrou mušku, znalost anglických slovíček, postřeh, dovednost malovat, hmatem v pavoučí krabici rozpoznat předměty, ...

Nakonec se všichni šťastně zase vrátili do naší třídy. Doluštili jsme křížovku, povídali si o prožitých zážitcích při plnění úkolů, vyrobili jsme si bubáčky, rozdali Abraxíky, pochutnali si na výborných halloweenských dobrotách (děkujeme moc Gabče i mamince). A jak je naším zvykem - velmi jsme se vám chtěli ukázat, jak nám to v tento den slušelo a jak jsme si to užili.

Netradiční dopoledne většina dětí s rodiči ještě doplnila krásnou odpolední akcí naší družiny - Putováním za světýlky.

Je za námi další krásný den. Moc děkuji všem rodičům za spolupráci!

Těšíme se na příští akci.