3.A - Vánoce u pirátů

2. 1. 2024

Poslední školní den v r. 2023

Poslední den před Vánocemi byl jiný. Od rána Artík hlídal vánoční nadílku pod stromečkem, zatímco my jsme vyráběli vánoční misku, psali vánoční příběh, sledovali vánoční pohádky, ochutnávali výborné domácí cukroví. Při besídce si pro nás kamarádi připravili spoustu hádanek (i hudební), zpívali jsme koledy, Áďa si pro nás nachystala krásné divadlo. Zaslouženě měla největší potlesk. Bylo skvělé! Povídali jsme si o Vánocích, na co se těšíme o prázdninách, ale všichni netrpělivě čekali, kdy přijde ta chvíle, kdy bude nadělovat školní Ježíšek, který má pomocníčky v rodinách. Když každý dostal svůj dáreček, začalo rozbalování. Děti měly velkou radost a pro pomocníčky máme fotky - děti oznámkovaly, jako radost jim knížka udělala. Hned v nich i začaly listovat. Na závěr jsme poděkovali za všechny dárečky a popřáli si do nového roku.

Krásné Vánoce a do nového roku 2024 hodně zdraví, radosti a síly na vše, co nás čeká!