3.C Podzim v naší třídě

19. 2. 2024

Podzimní akce ve 3.C

Během podzimu proběhlo v naší třídě několik akcí.

Jako první byl Den elegance z projektu Hrdá škola. Většina žáků přišlia do školy krásně oblečena a moc jim to slušelo. Společně jsme si popovídali, že nestačí se jen hezky obléknout, ale musí se k tomu lidé i pěkně chovat a vystupovat.

Pak za námi přijeli herci z divadla v Hradci Králové s Ezopovými bajkami. Pan Ezop, který bajky vyprávěl, vždy nezapomněl přidat veselou formou důležité poučení. Po celé představení jsme se dobře bavili a zpívali s ním písničky.

Další akcí bylo halloweenské dopoledne, kdy se sešla v naší škole všechna strašidla a během dvou hodin sbírala na různých stanovištích nápovědy pro tajenku. V poslední hodině jsme ji vyluštili a zjistili, že je to halloweenská koleda. Nakonec všichni dostali sladkou odměnu.

V listopadu jsme spolu s dramacentrem Bezejména zachraňovali Paddyho, učili se být tolerantní, kamarádští i soucitní a pomoci někomu, kdo si neví rady.

Paní učitelka