30. 8. 2024

Vítáme 8.B v novém školním roce!

Ahoj děti, dobrý den, vážení rodiče,

letní prázdniny utekly jako každý rok velmi rychle a ze všech stran cítíme vítání nového školního roku. Věřím, že jste měli příležitost načerpat sílu i pěkné zážitky a těším se, až si o vašich prázdninách společně povyprávíme. Je před námi už osmá třída. Bude to rok plný zážitků, nových zkušeností, legrace a také tvrdé práce :-)

Na místě je pár informací, abychom během příštího týdne úspěšně odstartovali.

Škola začíná v pondělí 2. 9. 2024 v 7:55. Naši osmáci přijdou do třídy, nemusí se přezouvat a po 1. hodině budou odcházet zpět domů. Celá třída má automaticky přihlášené obědy. Pokud si oběd později dítě nevyzvedne, prosíme, ODHLASTE OBĚD.

V úterý bude probíhat výuka do 12:30 pouze s TU a AP. Bude fajn, když si děti donesou deskové nebo karetní hry. V případě dobrého počasí můžeme strávit nějaký čas i venku v okolí školy. Všichni si prosím donesou zámek na šatní skříňku.

Od středy začne běžný režim podle rozvrhu, který už můžete najít v Bakalářích.

V úterý 10. 9. proběhnou informativní třídní schůzky. Budu Vám k dispozici, pokud budete potřebovat něco konzultovat nebo zařídit dříve (např. přístup k Bakalářům apod.).

Přeji  krásný závěr letních prázdnin a v pondělí na shledanou :-)

Třídní učitelka Tereza Hladíková