Zájezd do Anglie

Londýn a krásy Anglie s výukou

Termín: 19. - 25. 5. 2024 (ne-so)

Cena: 15 000 Kč (+ kapesné)

Cena zahrnuje: dopravu, průvodce, 4x ubytování v rodinách, 4x plnou penzi (oběd formou balíčků), výuka s rodilým mluvčím (6 x 45 min.), cestovní pojištění, vstupy (Oxford University, Beaulieu, Stonehenge, Westminster Abbey)

Program:

1. den – cesta, noční přesun do Velké Británie (trajekt/Eurotunel)

2. den – ranní příjezd do Londýna – návštěva památek (Parlament, Westminsterské opatství, Buckinghamský palác, Londýnské Oko…), večerní příjezd do rodin u Oxfordu

3. den – dopolední procházka Oxfordem (návštěva Christ Church College), odpolední výuka, podvečerní volno v centru Oxfordu

4. den – výlet ke Stonehenge, odpolední výuka, podvečerní volno v centru Oxfordu

5. den – celodenní výlet do komplexu Beaulieu (typické panství s rozlehlým areálem, ve kterém je národní motomuzeum s expozicí Top Gear), odpolední výlet do přístavního města Southampton

6. den – dopolední příjezd do Londýna – procházka městem (Tower Bridge, Tower of London, Soho, Trafalgarské náměstí…); možnost odloučení skupiny, která by místo památek navštívila filmová studia Harryho Pottera v Londýně, večerní odjezd z Británie

7. den – cesta zpět

Libovolné výdaje navíc: London Eye – cca 370 Kč, filmová studia Harryho Pottera – cca 1800 Kč, vlastní útrata

Přihlašování: Od pondělí 18. 9. (ne dříve) zasílejte závazný předběžný zájem o účast na zájezdu e-mailem paní učitelce Hladíkové – hladikova@zs-vesec.cz; v e-mailu uveďte předmět: Londýn a do zprávy vepište jméno žáka, třídu, název zájezdu a jeho termín (viz tento leták) a celou větou uveďte: Mám zájem o účast svého dítěte na školním zájezdu do Anglie. Deadline přihlášení je neděle 24. 9.

Informační schůzka: 2.10 se bude od 17:00 konat ve škole informační schůzka pro ty, kteří vyjádří e-mailem svůj zájem. Na schůzce budou sděleny podrobnější informace a zodpovězeny dotazy.

Záloha: V týdnu od 2. do 6. října se každý zájemce závazně zapíše přes rezervační systém CK a max. do 4 dnů uhradí zálohu 30%. Zbytek ceny se bude doplácet v březnu/dubnu. Na zájezd se uplatňuje cestovní pojištění včetně stornopoplatků. Systém stornopoplatků je možné zjistit na stránkách www.hoska-tour.cz – všeobecné podmínky nebo na informativní schůzce.